Vacature Sint Laurensfonds

Sint Laurensfonds is op zoek naar een projectadviseur.
lees verder >>

Vacature FIN-bureau

De FIN - Vereniging van Fondsen is op zoek naar een office manager (21/24 uur). Datum in diensttreding z.s.m. (uiterlijk 28 augustus 2017).
lees verder >>

Vereniging PhilanthroPassion

'Vereniging PhilanthroPassion'! Dat is de naam die afgelopen donderdag bekend werd gemaakt tijdens het openingsevent van de alumnivereniging Fundraising, Grantmaking and Sponsoring (FG&S) van Windesheim.
lees verder >>

Vermogensfondsen in Vredespaleis

Op 6 april 2017 vond de FIN-Jaarbijeenkomst plaats in het Vredespaleis te Den Haag, met als gastheren de Carnegie-Stichting en Fonds Sluyterman van Loo.
lees verder >>

Goede doelen vrezen gevolgen register

Artikel Goede doelen vrezen gevolgen register en interview met Joost van Lanschot over gevaren UBO-register voor ANBI's op BNR Nieuwsradio
lees verder >>



    FIN Leden

    Adressen en links

    De volgende FIN-leden kunt u bezoeken op hun eigen website:

    Gezondheidszorg
    Amantia Stichting www.amantia.nl
    Stichting Astma Bestrijding www.astmabestrijding.nl
    Stichting Casterenshoeve  www.casterenshoeve.nl
    Stichting Het Diakonessenhuis www.hetdiakonessenhuis.nl
    Stichting Else www.stichting-else.nl
    Stichting Fonds de Gavere www.fondsdegavere.nl
    Haags Groene Kruis Fonds  www.haagsgroenekruisfonds.nl
    Innovatiefonds Zorgverzekeraars www.innovatiefondszorgverzekeraars.nl
    Stichting Michelle www.stichtingmichelle.nl
    Fonds NutsOhra www.fondsnutsohra.nl
    Stichting Physico www.physico.nl
    Landelijke Stichting voor Blinden en Slechtzienden (LSBS) www.lsbs.nl
    Stichting Mr. Roelsefonds www.roelsefonds.nl
    Stichting Voorzorg Utrecht    www.voorzorg-utrecht.nl

     

    Kunst en Cultuur
    Van den Berch van Heemstede Stichting www.berchvanheemstede.nl
    Agnes van den Brandeler Stichting www.finportal.nl/agnes-van-den-brandeler-stichting 
    De Gravin van Bylandt Stichting www.bylandtstichting.nl
    Prins Bernhard Cultuurfonds www.prinsbernhardcultuurfonds.nl
    Stichting Casterenshoeve  www.casterenshoeve.nl
    Debman Stichting www.debman.nl
    Erasmusstichting www.erasmusstichting.nl 
    Europese Culturele Stichting www.culturalfoundation.eu
    Fonds 21 www.fonds21.nl
    Janivo Stichting www.janivostichting.nl
    K.F. Hein Stichting www.kfhein.nl
    De Frans Mortelmans Stichting de-frans-mortelmans-stichting
    Vereniging Rembrandt www.verenigingrembrandt.nl
    Stichting Stokroos www.stokroos.nl
    VandenEnde Foundation www.vdef.nl
    VSBfonds www.vsbfonds.nl
    Stichting Dioraphte www.dioraphte.nl

     

    Maatschappelijk Welzijn
    Stichting Ars Donandi www.arsdonandi.nl
    AMVJ Fonds www.amvjfonds.nl
    Mr. August Fentener van Vlissingen Fonds www.afvvf.nl
    Stichting Bevordering van Volkskracht www.volkskracht.nl
    Stichting Boschuysen www.boschuysen.nl
    Stichting Hofjes Codde en Van Beresteyn www.coddevanberesteyn.nl
    Commissie Projecten in Nederland (PIN) www.projecteninnederland.nl
    Stichting DELA Fonds www.delafonds.nl
    Stichting Elise Mathilde Fonds www.elisemathilde.nl
    Fonds 1818 tot nut van het algemeen www.fonds1818.nl
    Fonds 21 www.fonds21.nl
    Stichting Gereformeerd of Burgerweeshuis te Haarlem www.gbwhaarlem.nl
    Haëlla Stichting www.haella.nl
    Hendrik en Maria Stichting www.finportal.nl
    Stichting het Hervormd Weeshuis Zwolle www.hervormdweeshuiszwolle.nl
    Instituut Gak www.instituutgak.nl
    Iona Stichting www.iona.nl
    Janivo Stichting www.janivostichting.nl
    Stichting Hulp na Onderzoek www.hulpnaonderzoek.nl
    Het Kinderopvangfonds www.hetkinderopvangfonds.nl
    Stichting Kinderzorg Den Haag-Rotterdam www.kinderzorgdenhaagrotterdam.nl
    Stichting Levi Lassen www.levilassen.nl
    Beheerstichting Loswal "De Bonnen" www.loswaldebonnen.nl
    Stichting Het R.C. Maagdenhuis www.maagdenhuis.nl
    Stichting RCOAK www.rcoak.nl
    Oranje Fonds www.oranjefonds.nl
    Nationaal Ouderenfonds www.ouderenfonds.nl
    Stichting “Pape-Fonds” www.papefonds.nl
    Nederlandse Stichting voor Psychotechniek www.nsvp.nl
    Fonds Schiedam Vlaardingen e.o. www.fondssv.nl
    Fonds Sluyterman van Loo www.fondssluytermanvanloo.nl
    Fonds Westland www.fondswestland.nl
    Stichting Samenwerking Sociale Fondsen www.sssf.nl
    Fundatie Van den Santheuvel, Sobbe www.fundatiesobbe.nl
    Kansfonds www.kansfonds.nl
    Stichting Sneek 1818 www.stichtingsneek1818.nl
    Stichting Start Foundation www.startfoundation.nl
    Stichting Urgente Noden (SUN) Friesland www.sunfriesland.nl
    Vereniging Trein 8.28 H.IJ.S.M. www.finportal.nl/vereniging-trein-828-hijsm
    VSBfonds www.vsbfonds.nl
    Westfriesland Fonds www.westfrieslandfonds.nl
    Stichting VSB Fonds Woerden en Omstreken www.vsbfondswoerden.nl
    Dirk Bos Fonds  www.dirkbosfonds.nl
    Sint Laurensfonds www.sintlaurensfonds.nl
    Stichting H.L. Druckerfonds www.druckerfonds.nl
    Stichting De Zaaier www.stichtingdezaaier.nl
    VTW - Vereeniging tot Weldadigheid www.vtw-amsterdam.nl
    Stichting Dioraphte www.dioraphte.nl 
    Stichting Rotterdam www.stichtingrotterdam.nl

     

    Milieu, natuurbehoud en dierenbescherming
    Stichting Anitya Foundation www.anityafoundation.nl
    Stichting Het Kronendak www.kronendak.nl

     

    Onderwijs en onderzoek
    Stichting Bekker- la Bastide-Fonds www.volkskracht.nl
    Stichting Gieskes-Strijbis Fonds www.gieskesstrijbisfonds.nl
    Stichting de Fundatie van de Vrijvrouwe van Renswoude te ’s-Gravenhage www.fundatievanrenswoude.nl
    Betsy Perk-Opleidingsfonds www.tesselschade-arbeidadelt.nl
    Stichting Casterenshoeve  www.casterenshoeve.nl
    Landsteiner Stichting voor Bloedtransfusieresearch (LSBR) www.lsbr.nl
    Stichting Dyslexie Fonds www.dyslexie.nl
    Stichting Leids Universiteits Fonds www.LUF.nl
    Stichting Neeltje Buis www.neeltjebuis.nl
    Stichting Universiteitsfonds Limburg www.ufl-swol.nl
    Tesselschade-Arbeid Adelt www.tesselschade-arbeidadelt.nl
    Van Beek-Donner Stichting  www.vanbeek-donnerstichting.nl

     

    Internationale samenwerking
    Stichting FEMI www.femi.org
    Debman Stichting  www.debman.nl
    Dr. Hofsteestichting www.hofsteestichting.nl
    GSRD Foundation www.gsrdfoundation.com
    Koornzaayer Foundation www.koornzaayerfoundation.nl
    Stem van Afrika www.stemvanafrika.nl 
    Karuna Foundation                                                             www.karunafoundation.nl                             
    Stichting Dioraphte www.dioraphte.nl

     

    Lokale (gemeenschaps)fondsen
    Stichting Gemeenschapsfonds Texel, Texelfonds www.Texelfonds.nl

     

    Kerk en levensbeschouwing
    Vermeulen / Brauckman Stichting www.vermeulenbrauckman.nl